Начало

Skolutiesības.lv

Skolu tiesību atbalsts

Skolutiesības.lv - это сайт юридической информации и документов для учебных заведений

Актуальная информация о правовом регулировании, образцы документов внутреннего пользования, консультации и свидетельство о повышении квалификации – все это доступно здесь, экономьте своё время! Узнать больше >>>

Skolutiesības.lv облегчит работу: Услуга предназначена для:

- общеобразовательным школам
- дошкольным учреждениям
- профессиональным училищам

- директоров
- заместителей директоров
- делопроизводителей и секретарейОтзывы абонентов

 • Директор 51 Рижской средней школы Надежа Акопян

  (Latvian) «Sadarbojos ar Skolutiesības.lv jau četrus gadus. Visu šo gadu laikā esmu nekavējoties saņēmusi profesionālas un pilnvērtīgas atbildes uz visiem mani interesējošiem jautājumiem. Man ir radies iespaids, ka vienīgi šeit strādā cilvēki, kuri saprot un palīdz mums – direktoriem. No visas sirds gribu pateikties par sadarbību. Vēlu Jums uzplaukumu! Paliekat kopā ar mums, jo mēs liekam uz Jums lielas cerības. Paldies, Jums, ka esat.»

 • Директор Рижской заочной средней школы Эдгарс Гринис

  (Latvian) «Skolutiesibas.lv ir ļoti labs palīgs skolas darbā! Tur ātri un ērti var apskatīt gan izmaiņas normatīvajos aktos, gan arī ātri sameklēt kāda no daudzajiem, daudzajiem skolas dokumentu paraugiem! Paldies Jums!»

 • Директор Ройской средней школы Гундега Поле

  (Latvian) «Sadarbojos ar Skolutiesības.lv jau ceturto gadu. Pirmajā gadā ļoti noderēja gan jau esošie dokumenti, gan personīgās konsultācijas, kad sāku savu direktores karjeru. Gandarījumu sniedza tas, ka atbildes tika sniegtas precīzas, nekavējoties, solītajā laikā. Ļoti strauji tika papildināts skolas darbam nepieciešamais dokumentācijas saraksts. Ja kāds paraugs nebija, tas tika ņemts vērā un īsā laikā sagatavots. Šobrīd vispirms informāciju meklēju Skolutiesības.lv.

  Ērts ir arī ikmēneša sūtītais pārskats par MK noteikumiem, izmaiņām un ļoti vērtīgi ir jau sniegtie jurista komentāri. Kopumā kā direktore varu sniegt tikai pozitīvu vērtējumu sadarbībai, jo visa informācija ir praktiski pielietojama ikdienas darbā. Bez tam gandarījumu par pieejamiem materiāliem ir izteikuši gan mani skolas darbinieki, gan citu skolu vadītāji, kuriem ieteicu sadarboties ar Skolutiesības.lv.»

Все отзывы