Home

Skolutiesības.lv

Skolu tiesību atbalsts

Skolutiesibas.lv - helping educational institutions to ensure compliance with law regulations

Legislation highlights, samples of internal documents, consultations and certification of professional development – all of that is available right here, so save your time!

Find out more >>>

The service facilitates the work of: The support is provided for:

- General education schools
- Pre-schools
- Professional education schools

- Head masters
- Deputy Directors
- Secretaries

What is the reason behind the fact that the site is already being used by more than 800 educational institutions in Latvia?

Find out more


Subscriber reviews

 • (Latvian) Staļģenes vidusskolas direktors Aivars Naglis:

  (Latvian) “Informācija, ko saņemu, ir ļoti labi pasniegta, jo:
  1) var apskatīt visus jaunos dokumentus un izvēlēties tikai sev nepieciešamo;
  2) par interesējošo tiesību aktu vispirms var izlasīt atsauksmi (anotāciju);
  3) ja šo dokumentu nepieciešams izstudēt sīkāk, atliek tikai noklikšķināt uz tā saites;
  4) ja nepieciešams sameklēt kādu agrāk iznākušu dokumentu, to atrast ir ļoti vienkārši.

  Par Jelgavas rajona Staļģenes pamatskolas direktoru sāku strādāt 2005. gadā, tagad vadu Jelgavas novada Staļģenes vidusskolu. Uzsākot vadītāja darbu, iekārtoju lielu mapi, kur ievietoju visus man saistošus normatīvos aktus, un drīz mapē vairs nebija vietas, dokumentus dažreiz vajadzēja ilgi meklēt. Šī mape vēl aizvien stāv manā plauktā, bet to lietoju arvien retāk, jo informāciju varēju iegūt portālā Likumi.lv un IZM mājaslapā. Iepriekšējā mācību gadā tajā ieskatījos tikai dažas reizes, jo, pateicoties Jūsu piedāvātajai informācijai, tas vairs nav nepieciešams, arī papīra formātā dokumentus praktiski vairs nedrukāju. Jūs esat ietaupījuši manu laiku, ko tagad varu izmantot citu jautājumu sakārtošanai. Paldies arī par bezmaksas konsultācijām, ko sniedzat nestandarta gadījumu risināšanā, – tas arī atvieglo manu darbu un ietaupa laiku!”

 • (Latvian) Rīgas 123. pirmsskolas izglītības iestādes vadītāja Lolita Afremenkova:

  (Latvian) “Gribu pateikt lielu PALDIES Skolutiesības.lv par sadarbību. Sākām sadarboties 2014. gadā un turpināsim arī 2015. gadā. Mani kā iestādes vadītāju ļoti apmierina tas, ka vietnē  ir visi man nepieciešamie dokumenti, ar kuriem es varu ne tikai iepazīties, bet arī tos izmantot  savas iestādes iekšējo dokumentu izstrādē vai esošo papildināšanā. Šobrīd izmantoju dokumentus “Vecāku biedrības dibināšanai”. Turklāt nav mazsvarīgi, ka katru gadu ir iespējams iegūt 12 stundu apmācības kursu apliecību.

  Jāatzīst, ka ne vienmēr ir laiks izsekot jaunu likumu grozījumu un MK noteikumu izskatīšanai. Liels atbalsts darbā ir arī tas, ka Skolutiesības.lv par izmaiņām likumdošanā informē iestādes e-pastā,  ne tikai atsūtot dokumentus, bet arī izskaidrojot dokumenta pamatsaturu.”

 • (Latvian) Rīgas 51. vidusskolas direktore Nadežda Akopjana:

  (Latvian) “Sadarbojos ar Skolutiesības.lv jau četrus gadus. Visu šo gadu laikā esmu nekavējoties saņēmusi profesionālas un pilnvērtīgas atbildes uz visiem mani interesējošiem jautājumiem. Man ir radies iespaids, ka vienīgi šeit strādā cilvēki, kuri saprot un palīdz mums – direktoriem. No visas sirds gribu pateikties par sadarbību. Vēlu Jums uzplaukumu! Paliekat kopā ar mums, jo mēs liekam uz Jums lielas cerības. Paldies, Jums, ka esat.”

All reviews