Home

Skolutiesības.lv

Skolu tiesību atbalsts

Skolutiesibas.lv - helping educational institutions to ensure compliance with law regulations

Legislation highlights, samples of internal documents, consultations and certification of professional development – all of that is available right here, so save your time!

Find out more >>>

The service facilitates the work of: The support is provided for:

- General education schools
- Pre-schools
- Professional education schools

- Head masters
- Deputy Directors
- Secretaries

What is the reason behind the fact that the site is already being used by more than 700 educational institutions in Latvia?

Find out more


Subscriber reviews

 • Riga Secondary school No. 51- Nadežda Akopjana

  (Latvian) “Sadarbojos ar Skolutiesības.lv jau četrus gadus. Visu šo gadu laikā esmu nekavējoties saņēmusi profesionālas un pilnvērtīgas atbildes uz visiem mani interesējošiem jautājumiem. Man ir radies iespaids, ka vienīgi šeit strādā cilvēki, kuri saprot un palīdz mums – direktoriem. No visas sirds gribu pateikties par sadarbību. Vēlu Jums uzplaukumu! Paliekat kopā ar mums, jo mēs liekam uz Jums lielas cerības. Paldies, Jums, ka esat.”

 • Head master of Rīgas Distance Education Secondary school - Edgars Grīns

  (Latvian) “Skolutiesibas.lv ir ļoti labs palīgs skolas darbā! Tur ātri un ērti var apskatīt gan izmaiņas normatīvajos aktos, gan arī ātri sameklēt kāda no daudzajiem, daudzajiem skolas dokumentu paraugiem! Paldies Jums!”

 • Head mistress of Roja Secondary school- Gundega Pole

  (Latvian) “Sadarbojos ar Skolutiesības.lv jau ceturto gadu. Pirmajā gadā ļoti noderēja gan jau esošie dokumenti, gan personīgās konsultācijas, kad sāku savu direktores karjeru. Gandarījumu sniedza tas, ka atbildes tika sniegtas precīzas, nekavējoties, solītajā laikā. Ļoti strauji tika papildināts skolas darbam nepieciešamais dokumentācijas saraksts. Ja kāds paraugs nebija, tas tika ņemts vērā un īsā laikā sagatavots. Šobrīd vispirms informāciju meklēju Skolutiesības.lv.

  Ērts ir arī ikmēneša sūtītais pārskats par MK noteikumiem, izmaiņām un ļoti vērtīgi ir jau sniegtie jurista komentāri. Kopumā kā direktore varu sniegt tikai pozitīvu vērtējumu sadarbībai, jo visa informācija ir praktiski pielietojama ikdienas darbā. Bez tam gandarījumu par pieejamiem materiāliem ir izteikuši gan mani skolas darbinieki, gan citu skolu vadītāji, kuriem ieteicu sadarboties ar Skolutiesības.lv.”

All reviews