Home

Skolutiesības.lv

Skolu tiesību atbalsts

Skolutiesibas.lv - helping educational institutions to ensure compliance with law regulations

Legislation highlights, samples of internal documents, consultations and certification of professional development – all of that is available right here, so save your time!

Find out more >>>

The service facilitates the work of: The support is provided for:

- General education schools
- Pre-schools
- Professional education schools

- Head masters
- Deputy Directors
- Secretaries

What is the reason behind the fact that the site is already being used by more than 800 educational institutions in Latvia?

Find out more


Subscriber reviews

  • (Latvian) Rēzeknes novada speciālās pamatskolas direktors Georgs Ignatjevs

    (Latvian) Skolutiesības.lv abonements ir drošs pirmais solis skolas tiesiskās dokumentācijas sakārtošanā un atjaunināšanā. Ikmēneša tiesību metodiskais materiāls ar normatīvo aktu izmaiņu saprotamu, pilnvērtīgu skaidrojumu, piemēriem un jautājumiem/atbildēm ir labs palīgs skolas vadības darbā.

  • (Latvian) Ciblas vidusskolas direktore Sarmīte Leščinska

    (Latvian) Pozitīvi vērtēju iespēju  sadarboties ar “Skolutiesības.lv. Šī vietne  ir ļoti labs atbalsts skolas darbā. Ir ērti vienuviet iepazīties ar aktualitātēm,  jaunākajiem normatīvajiem dokumentiem. Savā  darbā   izmantoju iekšējo dokumentu paraugus, kas ir kvalitatīvi izstrādāti, pielāgojot  tos skolas situācijai. Paldies Jums!

  • (Latvian) Rīgas 46. vidusskolas direktors Boriss Antonovs

    (Latvian) Rīgas 46. vidusskola jau no 2015. gada sadarbojas ar SIA “Skolu tiesību atbalsts”, aktīvi izmantojot iespēju iegūt profesionālās zināšanas un normatīvo dokumentu skaidrojumu atbilstoši likumdošanai. Gūstam iespēju papildināt zināšanas un  izmantot dokumentu sagataves, kuras ļauj efektīvi un sistemātiski tās izmantot skolas lietvedībā un skolvadībā. Skolas administrācija ir pateicīga par ātro, konstruktīvo un mērķtiecīgo saziņu ar SIA “Skolu tiesību atbalsts”, kad radušies būtiski jautājumi. Paldies par pārdomāto, pārredzamo un konkrēto informācijas izkārtojumu, kur izmantojamie materiāli ir sagatavoti profesionāli augstā līmenī un ļauj padziļināt izpratni par daudziem normatīvajiem aktiem un darba likumdošanā piemērojamo dokumentāciju, kura ir ļoti nozīmīga skolas darbībā. Tāpat arī pateicamies par aktuālās ikmēneša jaunākās informācijas atsūtīšanu uz e-pastu. Vienvārdsakot – PALDIES.

All reviews